O nas

Firma AD ELEMENT istnieje na rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym, druku i oklejaniu wszelkich powierzchni. Z dumą wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom Klientów, zmieniamy swoją ofertę i dopasowujemy się do pojawiających się nowinek technicznych, dzięki którym wykonywane przez nas prace są jeszcze nowocześniejsze.

 

Naszą misją jest spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań wizualnych naszych Klientów i odbiorców ich usług.
Oklejanie auta
nie jest dla nas jedynie pracą, ale również zadaniem, które traktujemy jako wyzwanie. Dbamy o to, by floty pojazdów naszych klientów prezentowały się znakomicie, były oryginalne reklamowo, co również przekłada się na zmianę wizerunku firmy w oczach odbiorców. Pełen branding oraz Re-branding, które jesteśmy w stanie wykonać odmieni całkowicie wizerunek Twojej firmy i sprawi, że również Twoi klienci będą postrzegali ją jako znacznie solidniejszą i bardziej prestiżową. Specjalizujemy się w samochodach i usługach takich jak
zmiana koloru auta
, ale nie jedynie. Jako profesjonaliści z branży reklamy jesteśmy w stanie również zdziałać wiele w dziedzinie druku cyfrowego. W tym wypadku proponujemy wizytówki, ulotki, broszury i wiele więcej.

Finalnie klient, który do nas trafia bez trudu odnajdzie tu wszystkie potrzebne dla siebie usługi w kwestii reklamy i wizerunku swojej firmy. I to właśnie stawiamy za główny cel. W jednym miejscu możliwa jest na przykład zmiana koloru auta Warszawa, druk materiałów reklamowych, wykonanie kasetonów, zaprojektowanie szyldów, tablic reklamowych i ich wykonanie, a nawet tworzenie konstrukcji pod reklamę. Oczkiem w głowie naszej firmy są usługi związane z samochodami. Kochamy motoryzację i jej właśnie poświęcamy mnóstwo czasu. Odkurzanie aut, przyciemnianie szyb, oklejenie samochodu, pranie tapicerek samochodowych i wiele innych usług w jednym miejscu czekają na Ciebie.

Wszystkie nasze działania nakierowane są ostatecznie na Twój zysk. Zadbaj o swoją flotę pojazdów, stwórz z niej poruszającą się wizytówkę swojej marki

innowacyjne rozwiązania

Doskonałość w detalu, pasja w każdym projekcie

o nas

Twoje źródło kreatywności na czterech kołach! Oferujemy nieograniczone możliwości car wrappingu, które pozwolą Ci wyrazić swoją indywidualność. Niezależnie od tego, czy preferujesz subtelne akcenty, czy odważne wzory, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

SOCIAL

© 2023, Adelement All rights reserved. Wykonanie : intensegraphicdesigner

Scroll to Top